Våra medlemmar 2020

Vill du bli medlem kostar det 600 kr/år – bg: 5138-3552

Br. Edmo Erik & Martin 070-213 95 80 erik@bredmo.se
Brorssons åkeri Sylve Nordin 0623-104 50 brorssons.akeri@telia.com
Bröderna Lundin entrep. Ulf & Tommy Lundin 076-949 79 39 dilu5314@hotmail.com
Byda Mats Dalbom 0623-102 76 byda@telia.com
Bysses bergsprängning Ove Byström 0623-108 79 bysses.bergsprangning@hotmail.com
Daniel Rehnberg 070-394 13 97
Delfin Städservice Maria och Jürg Hug 070 558 94 08 delphin.stad@lungsjon.se
Dennis & Benny Com Ab Dennis & Benny 070-378 82 88 dennis.tjarnberg@dbcomab.se
Donalds mekaniska
Edsele fastigheter Christina Lundholm 070-569 79 53 wikanki@gmail.com
Edsele macken Ek förening Janne Amundrud 070-330 28 89 edselemacken@live.com
Edsele såg Sören & Kenneth 0623-203 70 info@edselesag.se
Edsen skog & hjort Roger Edsén 0623-203 36 edsen.skog@telia.com
Ewa Näslund Ewa Näslund 072-731 92 08 ewanaslundkontakt@gmail.com
Flying timber Larz Hansson 073-052 55 89 larzhansson@hotmail.com
Höglands såg Leif Engström 070-666 45 06 leif@hoglandssagen.se
Hörnquist el Göran Hörnqvist 0623-10486 helab@outlook.com
ICA Edsele Jessica & Mattias mattias.eriksson@nara.ica.se
ICA Ramsele Anna-Lena Jonsson 070-600 32 35 anna-lena.jonsson@nara.ica.se
Imnäs elektriska Krister 070-211 04 77 imnasel@gmail.com
Kent Ola Kent-Ola Karlström 070-541 17 13
Ladda in
Laxviks måleri Thomas Laxvik 070-320 21 99 thomas.laxvik@yahoo.se
Lenas Städ Lena Sjödin 076-781 82 09 lenasjodin1@telia.com
Let´s Design Lena Strandqvist 070-22 33 711 lena@letsdesign.se
Linnes skogsmaskiner Lars Linné 46706037271 larslinne@hotmail.com
Magnussons transporter Lars-Olov Magnusson 070-6513812 pernilla@magnussonstransport.se
Malte Gunnarsson 0623-204 28
Marias Klippstudio Maria Själander 0623-711 12 maria_ramsele@yahoo.com
Mats Tarberg Mats Tarberg 0623-109 45 mt.prod@telia.com
Edsele Medborgarkooperativ Cissel Haglöf 070-539 79 70 cisselhaglof@live.se
Meåfors getgård Tove Graffe 070-266 50 06 toveevot@yahoo.com
Monas salong Mona Johannesson/Lif 0623-105 55 monajlif@gmail.com
MKM ekonomi Marie Gabrielsson 0623-74 49 30 marie.gabrielsson@mkmekonomi.se
Mnordin skogstjänst Mattias Nordin 070-2066173 mattias@mnskogstjanst.se
NordCarl fastigheter AB Jonne & Anki Nordin 070-309 99 87 0623jonne@telia.com
Olja o Sanitet 0620-147 15 leif@oljasanitet.nu
Olssons såg o hyvleri 0623-100 31 olssons.sag-hyvleri@telia.com
Pizzeria Rafna Embi 0623-10959
R Brorsson skogs ent Robin Brorsson R.brorsson@gmail.com
Rafna gård 0623-10277 per-erik.karlstrom@eltelnetworks.com
Ramsele djurprodukter Jörgen & Patrik Löfgren 46703671158 jorgen@vomoghundemat.se
Ramsele Hem& Fritid Anki Nordin 0623-107 00 ramsele.hof@hotmail.com
Ramsele järn Erik Eliasson 0623-10109 info@ramselejarn.se
Ramsele Konferens & Forskarcentrum 010-4763650 info@slaktforskarcentrum.se
Ramsele snickeri 0623-10277 ramsele.snickeri@telia.com
Ramsele vulk o maskin Lelle 0623-10145 ramsele-vulk@telia.com
Rep o Mek Micke 0623-10760 repochmek@hotmail.com
Roger Runesson Roger Runesson 0623-10338 ramselebladet@telia.com
Rörmokarn Niclas Lindberg 070-621 97 16 niclas.lindberg@ivt.se
S.Magnusson skog o miljö Staffan Magnusson staffan@lungsjon.se
SMG skogstjänst Magnus Tjernberg 070-683 50 69 smgskogstjanst@gmail.com
Stefan A Skogsentretrenad Stefan Andersson 070-6623966 stefanlw@live.se
Stiftelsen Arkiv o kulturhus Björn Jonsson 0623-108 63 bjorn.stiftelsen@gmail.com
Sven Olssons åkeri Anton Olsson Sundberg 070-223 61 91 anton.olsson84@gmail.com
TEBB bygg Tomas Edholm 070-602 42 59 bothomasedholm@gmail.com
Terrsjö modellträ Stefan Carlén 073-839 25 35 tmt203sc@gmail.com
Thermokyl västra Olle Engegren 070-372 90 05 thermokyl.vastra@telia.com
Ulfs traktortjänst Ulf Karlström 070-681 06 72 ulfkarlstrom@spray.se
Vittrasel utbildningsforum 0623-520 10 forestandare@vittrasel.se
Västansjö entreprenad Stig Tjernberg 070-372 52 96 stig.tjernberg@vastansjo.com

Klicka här för att prenumerera på vårt nyhetsbrev!

Som medlem har du möjlighet att låna vårt instagram konto (ramsele_edsele) för att presentera din verksamhet!

Vid intresse kontakta Lena: lena@ramsele.com • 070-22333711